Minust

Photo by cottonbro on Pexels.com

Tere tulemast!

Minu nimi on Kaili ning olen omandanud rakenduskõrghariduse hingehoiu erialal (kutsestandard tase 6). Käesoleval hetkel olen omandamas magistrikraadi). Mind on õnnistatud sellega, et võin töötada oma armastatud erialal. Eriliselt südamelähedane on minu jaoks võimalus olla kõrval nende inimeste teekonnal, kes on üle elanud psühholoogilise trauma kogemuse. Oman rahvusvahelist traumast taastumise coachi sertifikatsiooni (CTRC) ning 2020. aastast olen enda teadmisi täiendanud mitmetete rahvusvaheliste trauma-alaste koolituste ja konverentsidega.

Käesoleval lehel jagan Teiega mõtteid elust, hingest ning hingevalust. Lihtsalt öeldes: kõigest sellest, mis on meie sees ja ümber. Kuigi kasutan eri allikaid, palun lugejal arvestada, et enamik postitusi käsitlevad minu enda isiklikke vaateid konkreetses hetkes. Mõtiskluste lugemine ei asenda individuaalset hingehoidu, teraapiat või meditsiinilist abi.

Loe ka: Miks ma usun, et igaühel on lootust ehk minu teekond traumade mõistmisel

Welcome!

My name is Kaili and I have a professional higher education in the field of pastoral care. I have been blessed to be able to work in my beloved profession. Especially close to my heart is the opportunity to be on the side of the journey of people who have survived the experience of psychological trauma. From August 2020, I will participate in a six-month international training to become Estonia’s first certified trauma recovery coach.

On this page, I reflect on various topics that affect our mental health. Although I use a variety of sources, please read that most posts are about my own personal views at a particular point in time. Reading the reflections is not a substitute for individual pastoral care, therapy or medical care.

%d bloggers like this: