Mida oodata sellelt veebilehelt?

Mul on hea meel, et oled leidnud minu veebilehe. Mina olen Kaili ning siinses keskkonnas mõtisklen ühtaegu oma tööst, hobist ning igapäevaelust ehk räägin vaimsest tervisest.

Vaimne tervis on teema, mis puudutab meid kõiki. See on meil kõigil! Mõnel karastunud ja tugev, mõnel aga hapram ning häiretele vastuvõtlikum. Tegelikult võib öelda, et mingis osakaalus on need mõlemad pooled igaühel olemas. Raskeks läheb aga siis, kui probleemid ning häired omavad sisemisest tasakaalust suurema kaalu. 

Inimene on loodud sotsiaalseks olendiks. Juba vastsündinud imikus on integreeritud sotsiaalsus ning vajadus kontaktiks. Hoolivate lapsevanematena täidame need sotsiaalsed vajadused sedavõrd loomulikult, et ei oska seda isegi tähele panna. Nii arenevad lapsed osakeseks oma perekonnast, meie kultuuriruumist ning ümbritsevast maailmast. 

Mõnikord lähevad siiski asjad viltu. Alati ei kujune lapse areng ideaalselt toetavas keskkonnas ning mõnikord tabavad meid ka hilisemas elus olukorrad, mis mõjutavad meie nägemust iseendast ja teistest meie ümber. 

Olen oma elu jooksul läbi käinud mitmed raskused ning teinud tööd oma isiklike traumadega. Sellel teel on mind saatnud mitmed teejuhid ja õpetajad. Küllap on see põhjus, miks olen tänasel päeval tööalaselt jõudnud hingehoiu ning trauma coachingu juurde. Olen mõistnud seda, et kõik inimesed vajavad aeg-ajalt tuge ja juhatust ning usaldusväärseid inimesi. Vajame sõpru, aga ka professionaalseid abistajaid, kes oskavad meie kõrval olla sel moel, et sellega kaasneks sisemine kasv ja edasiminek. 

Käesoleva lehe eesmärk pole asendada üks-ühele abistavat suhet või anda ette vastuseid, mis sobivad kõigile elu rasketele küsimustele. Pigem soovin jagada oma teadmisi, kogemusi ja hetkemõtisklusi selleks, et anda edasi, mida on mulle antud. Kui miski sellest kõnetab Sind või vastab mõnele Sinu küsimusele, on mul selle üle üksnes hea meel. Ära pelga sellest ka kommentaarides teada anda! Kui aga mõni asi on Sinu jaoks võõras või vastuvõetamatu, siis minu seisukoht on, et meil võivadki olla erinevad arusaamad ja elukäsitlused ning viisakaks jäädes võib ka vastuväiteid jagada.

Südamlike tervitustega

Kaili

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: